Trainingsschema
Terug
Dit schema loopt van 29-11-2020 t/m 19-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Sjoerd Franken HV - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Sjoerd Franken HV - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D3 Lonneke Wiertz
Si Peeters
HV - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Kim Taal V3
19:45 - 21:15 Meisjes A2 Jeroen van Meurs HV - CD
19:45 - 21:00 Meisjes A5 Eveline Wit
Thomas Eilander
V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Sjoerd Franken HV - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Sjoerd Franken HV - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Sjoerd Franken HV - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Toon Slits HV - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Thijs Buuron V2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C2 Finn Hopmans
Joost van Haeringen
V1 - AB
19:00 - 20:30 Lax - Jeugd Rick Surminski V2 - CD t/m 15 december
19:00 - 20:15 Meisjes B3 Pepijn van Gemert V1 - CD
19:30 - 21:00 LG1 V3
19:30 - 21:00 LG2 V3
20:00 - 21:30 Jongens A1 Sjoerd Franken HV - CD
20:00 - 21:30 Jongens A2 Sjoerd Franken
Thijs Buuron
HV - AB
20:15 - 21:15 Meisjes A3 V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Sjoerd Franken
Kim Breewel
HV - CD
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Sjoerd Franken HV - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Sjoerd Franken
Marit Pot
HV - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Sjoerd Franken
Luna Koopal
HV - AB
17:30 - 18:30 Jongens 6E3 Menno Windsma V4
17:30 - 18:45 Meisjes 8E1 Sjoerd Franken
Roos van den Berg
HV - CD
17:30 - 18:45 Meisjes 8E2 Sjoerd Franken
Luna Koopal
HV - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Frédérique Kamminga
Lotte van Haeringen
HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Jurjen Bron V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Jeff Evertse
Amber van Rijsbergen
V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Elena Santiago
Elena Hartevelt
V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Veerle de Bruin V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Sjoerd Franken HV - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Lars de Kubber V3 trainer uit D1/H1
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Rene Reijngoudt V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 Sofia de Vries V2 - CD trainer uit D1/H1
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Guido van Haeringen HV - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Fleur Dijkhoff V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Sjoerd Franken HV - AB
18:00 - 20:00 Keepers Training Trainingsgroep V3
18:00 - 21:00 Keepers Training Trainingsgroep V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D1 Sjoerd Franken
Yannick Breewel
HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Sjoerd Franken HV - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Elena Hartevelt
Ingrid Hegge
HV - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Joke Franken V2 - CD & Rogier /Michel tot 20:00 uur.
19:30 - 21:00 Jongens A1 Sjoerd Franken HV - AB
21:00 - 22:00 Keepers Training Trainingsgroep V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 FunkeyG Sophie van Meurs
Roza Dons
Feike Van der Kooij
Sofie Dijkhoff
V4
16:30 - 17:30 Jongens F1 Lars de Kubber HV - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Lars de Kubber
Evely Hartevelt
HV - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Manon de Weerd HV - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Lisanne de Weerd
Neeltje Dekkers
HV - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Sjoerd Franken V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C2 Jasper Hopmans
Joep Goossen
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes 8E1 Jurjen Bron V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Isabel Santiago
Lauren Lim
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Kjeld Crucq V2 - CD
17:30 - 18:00 Jongens 6E1 HV - AB
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Lars de Kubber
Bas Kakebeeke
HV - CD
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Lars de Kubber
Joppe Snijders
HV - CD
17:30 - 18:30 Jongens 6E3 Lars de Kubber
Tim Kakebeeke
HV - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 V4
18:00 - 18:30 SleepPush Clinic Trainingsgroep HV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Kjeld Crucq V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A2 Sjoerd Franken V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jaap Wolters
Thijs Buuron
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Mick Vriens HV - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Kjeld Crucq V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Elmyra Hartevelt V2 - AB