Dames A
Terug

Dames A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Thessa Hemsing
Manager Anke van Kerkwijk
Trainer Joke Franken

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rapid DB Were Di DC 20:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zevenbergen DA 19 53 17 2 0
2 DDHC DA 18 46 15 1 2
3 Etten-Leur DA 18 40 13 1 4
4 Push DC 18 36 11 3 4
5 Rapid DB 18 32 10 2 6
6 Were Di DC 19 26 8 2 9
7 Pelikaan DA 18 22 6 4 8
8 Tempo DA 18 20 5 5 8
9 Warande DA 18 18 5 3 10
10 Breda DC 19 13 4 1 14
11 Den Bosch DC 19 8 2 2 15
12 Prinsenbeek DA 18 2 0 2 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HC Etten-Leur DA 10:00 uit
2 jun BH&BC Breda DC 12:30 thuis - Veld 1
16 jun Were Di Tilburg DC 13:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Tempo DA Were Di DC 2-3
DDHC DA Zevenbergen DA 2-2
Push DC Warande DA 3-3
Prinsenbeek DA Etten-Leur DA 0-5
Pelikaan DA Breda DC 6-2
Rapid DB Den Bosch DC 3-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur DA Push DC 1-3
Breda DC Prinsenbeek DA 7-1
Were Di DC Pelikaan DA 3-0
Zevenbergen DA Rapid DB 3-0
Warande DA DDHC DA 1-4
Den Bosch DC Tempo DA 0-0
WOENSDAG 19 SEPTEMBER 2018
Prinsenbeek DA Were Di DC 0-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Warande DA Zevenbergen DA 0-2
Pelikaan DA Den Bosch DC 5-0
Push DC Breda DC 6-0
Tempo DA Rapid DB 1-1
DDHC DA Etten-Leur DA 0-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Den Bosch DC Prinsenbeek DA 3-1
Rapid DB Pelikaan DA 3-0
Were Di DC Push DC 0-2
Breda DC DDHC DA 1-5
Etten-Leur DA Warande DA 2-1
Zevenbergen DA Tempo DA 6-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
DDHC DA Were Di DC 6-2
Warande DA Breda DC 2-3
Push DC Den Bosch DC 3-1
Prinsenbeek DA Rapid DB 0-5
Pelikaan DA Tempo DA 3-1
Etten-Leur DA Zevenbergen DA 2-7
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Zevenbergen DA Pelikaan DA 3-1
Breda DC Etten-Leur DA 1-8
Were Di DC Warande DA 4-4
Den Bosch DC DDHC DA 1-9
Rapid DB Push DC 3-0
Tempo DA Prinsenbeek DA 7-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
DDHC DA Rapid DB 4-1
Push DC Tempo DA 0-0
Breda DC Zevenbergen DA 0-7
Prinsenbeek DA Pelikaan DA 2-5
Etten-Leur DA Were Di DC 5-0
Warande DA Den Bosch DC 4-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Zevenbergen DA Prinsenbeek DA 6-0
Were Di DC Breda DC 4-0
Tempo DA DDHC DA 0-2
Rapid DB Warande DA 1-0
Pelikaan DA Push DC 2-2
Den Bosch DC Etten-Leur DA 0-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Breda DC Den Bosch DC 4-2
Etten-Leur DA Rapid DB 1-1
Warande DA Tempo DA 1-2
Were Di DC Zevenbergen DA 0-2
DDHC DA Pelikaan DA 7-3
Push DC Prinsenbeek DA 8-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Den Bosch DC Were Di DC 3-6
Pelikaan DA Warande DA 1-1
Rapid DB Breda DC 0-2
Tempo DA Etten-Leur DA 2-4
Prinsenbeek DA DDHC DA 0-7
Push DC Zevenbergen DA 2-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Were Di DC Rapid DB 3-0
Breda DC Tempo DA 0-3
Etten-Leur DA Pelikaan DA 5-2
DDHC DA Push DC 6-2
Zevenbergen DA Den Bosch DC 6-0
Warande DA Prinsenbeek DA 2-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Warande DA Etten-Leur DA 1-5
DONDERDAG 14 MAART 2019
DDHC DA Breda DC 7-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Tempo DA Den Bosch DC 3-0
Pelikaan DA Were Di DC 1-1
Rapid DB Zevenbergen DA 0-2
DDHC DA Warande DA 7-1
Push DC Etten-Leur DA 0-7
Prinsenbeek DA Breda DC 0-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Rapid DB Tempo DA 1-0
Den Bosch DC Pelikaan DA 2-4
Were Di DC Prinsenbeek DA 3-0
Etten-Leur DA DDHC DA 0-8
Breda DC Push DC 0-3
Zevenbergen DA Warande DA 2-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Tempo DA Zevenbergen DA 0-0
Pelikaan DA Rapid DB 2-4
Push DC Were Di DC 4-2
Prinsenbeek DA Den Bosch DC 0-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Breda DC Warande DA 0-2
Zevenbergen DA Etten-Leur DA 7-0
Tempo DA Pelikaan DA 3-3
Were Di DC DDHC DA 2-4
Rapid DB Prinsenbeek DA 3-1
Den Bosch DC Push DC 1-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Warande DA Were Di DC 4-1
Etten-Leur DA Breda DC 7-1
DDHC DA Den Bosch DC 7-0
Prinsenbeek DA Tempo DA 0-2
Push DC Rapid DB 3-0
Pelikaan DA Zevenbergen DA 0-6
ZONDAG 5 MEI 2019
Zevenbergen DA Breda DC 6-0
Tempo DA Push DC 0-3
Den Bosch DC Warande DA 0-3
Were Di DC Etten-Leur DA 4-5
Pelikaan DA Prinsenbeek DA 2-0
Rapid DB DDHC DA 2-1
ZONDAG 12 MEI 2019
DDHC DA Tempo DA 3-1
Push DC Pelikaan DA 6-2
Prinsenbeek DA Zevenbergen DA 0-5
Breda DC Were Di DC 1-6
Warande DA Rapid DB 0-1
Etten-Leur DA Den Bosch DC 3-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Rapid DB Etten-Leur DA 2-1
Tempo DA Warande DA 1-2
Pelikaan DA DDHC DA 0-5
Prinsenbeek DA Push DC 0-3
Zevenbergen DA Were Di DC 6-3
Den Bosch DC Breda DC 5-1