Dames 2
Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joyce de Crom
Trainer Robbert Schirmer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D7 Goes D1 15:00
Made D2 Prinsenbeek D3 11:00
Tempo D2 Oudenbosch D1 12:30
Walcheren D2 (O) HSD D1 14:45
Zundert D1 Pelikaan D3 11:15
Zwart-Wit D8 Warande D4 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goes D1 13 39 13 0 0
2 Pelikaan D3 13 34 11 1 1
3 Walcheren D2 13 28 8 4 1
4 Zundert D1 13 25 8 1 4
5 Made D2 13 22 7 1 5
6 Tempo D2 13 22 7 1 5
7 HSD D1 13 14 4 2 7
8 Oudenbosch D1 13 12 3 3 7
9 Zwart-Wit D8 13 11 3 2 8
10 Etten-Leur D7 13 11 3 2 8
11 Warande D4 13 4 1 1 11
12 Prinsenbeek D3 13 2 0 2 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 mrt Oudenbosch D1 12:30 thuis - Veld 2
7 apr ZwartWit D8 n.n.b thuis
14 apr HC Etten-Leur D7 15:30 uit
5 mei MHC Made D2 n.n.b thuis
12 mei Zundertse Hockeyclub D1 13:00 uit
19 mei HC Walcheren D2 n.n.b thuis
26 mei Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 n.n.b uit
2 jun R.M.H.C. de Pelikaan D3 n.n.b thuis
16 jun Hockeyclub Prinsenbeek D3 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Tempo D2 Prinsenbeek D3 6-0
Zwart-Wit D8 Pelikaan D3 1-7
Zundert D1 Oudenbosch D1 1-0
Made D2 Walcheren D2 (O) 2-4
Etten-Leur D7 HSD D1 4-2
Warande D4 Goes D1 0-13
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Goes D1 Tempo D2 9-0
Pelikaan D3 Etten-Leur D7 10-0
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D8 1-6
HSD D1 Made D2 4-3
Walcheren D2 (O) Zundert D1 4-0
Oudenbosch D1 Warande D4 11-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Tempo D2 Warande D4 1-0
Etten-Leur D7 Prinsenbeek D3 4-0
Walcheren D2 (O) Oudenbosch D1 6-0
Zwart-Wit D8 Goes D1 2-4
Made D2 Pelikaan D3 0-3
Zundert D1 HSD D1 7-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Oudenbosch D1 Tempo D2 0-1
Warande D4 Zwart-Wit D8 1-3
Pelikaan D3 Zundert D1 2-0
HSD D1 Walcheren D2 (O) 0-6
Prinsenbeek D3 Made D2 1-2
Goes D1 Etten-Leur D7 10-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Walcheren D2 (O) Pelikaan D3 1-1
Zundert D1 Prinsenbeek D3 5-0
HSD D1 Oudenbosch D1 3-2
Made D2 Goes D1 2-4
Etten-Leur D7 Warande D4 1-2
Zwart-Wit D8 Tempo D2 1-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Oudenbosch D1 Zwart-Wit D8 2-2
Pelikaan D3 HSD D1 11-0
Prinsenbeek D3 Walcheren D2 (O) 0-7
Goes D1 Zundert D1 3-2
Warande D4 Made D2 1-4
Tempo D2 Etten-Leur D7 3-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Walcheren D2 (O) Goes D1 4-5
Pelikaan D3 Oudenbosch D1 6-0
HSD D1 Prinsenbeek D3 5-1
Zundert D1 Warande D4 6-0
Etten-Leur D7 Zwart-Wit D8 3-0
Made D2 Tempo D2 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Oudenbosch D1 Etten-Leur D7 3-3
Prinsenbeek D3 Pelikaan D3 0-8
Zwart-Wit D8 Made D2 3-4
Goes D1 HSD D1 9-0
Warande D4 Walcheren D2 (O) 1-6
Tempo D2 Zundert D1 2-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Zundert D1 Zwart-Wit D8 4-2
Made D2 Etten-Leur D7 5-0
Prinsenbeek D3 Oudenbosch D1 1-4
Pelikaan D3 Goes D1 4-5
Walcheren D2 (O) Tempo D2 1-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Made D2 Oudenbosch D1 2-1
Etten-Leur D7 Zundert D1 0-6
Zwart-Wit D8 Walcheren D2 (O) 1-4
Tempo D2 HSD D1 2-0
Warande D4 Pelikaan D3 0-8
Goes D1 Prinsenbeek D3 10-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Zundert D1 Made D2 1-2
Prinsenbeek D3 Warande D4 1-1
Pelikaan D3 Tempo D2 9-0
HSD D1 Zwart-Wit D8 4-4
Oudenbosch D1 Goes D1 3-6
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
HSD D1 Warande D4 10-1
Walcheren D2 (O) Etten-Leur D7 7-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Etten-Leur D7 Pelikaan D3 0-11
Tempo D2 Goes D1 1-10
Made D2 HSD D1 3-3
Zundert D1 Walcheren D2 (O) 1-1
Warande D4 Oudenbosch D1 1-2
Zwart-Wit D8 Prinsenbeek D3 5-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Pelikaan D3 Made D2 4-0
Oudenbosch D1 Walcheren D2 (O) 4-4
Prinsenbeek D3 Etten-Leur D7 2-2
HSD D1 Zundert D1 1-5
Goes D1 Zwart-Wit D8 5-0
Warande D4 Tempo D2 1-2