Dames 2
Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joyce de Crom
Trainer Robbert Schirmer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Goes D1 Warande D4 11:00
HSD D1 Etten-Leur D7 14:00
Oudenbosch D1 Zundert D1 14:45
Pelikaan D3 Zwart-Wit D8 11:15
Prinsenbeek D3 Tempo D2 11:00
Walcheren D2 (O) Made D2 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goes D1 21 63 21 0 0
2 Pelikaan D3 21 50 16 2 3
3 Walcheren D2 21 43 13 4 4
4 Zundert D1 21 40 13 1 7
5 Made D2 21 40 13 1 7
6 Tempo D2 21 32 10 2 9
7 Oudenbosch D1 21 28 8 4 9
8 HSD D1 21 20 6 2 13
9 Zwart-Wit D8 21 16 4 4 13
10 Etten-Leur D7 21 15 4 3 14
11 Warande D4 21 14 4 2 15
12 Prinsenbeek D3 21 3 0 3 18

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 jun Hockeyclub Prinsenbeek D3 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Tempo D2 Prinsenbeek D3 6-0
Zundert D1 Oudenbosch D1 1-0
Made D2 Walcheren D2 (O) 2-4
Etten-Leur D7 HSD D1 4-2
Zwart-Wit D8 Pelikaan D3 1-7
Warande D4 Goes D1 0-13
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Pelikaan D3 Etten-Leur D7 10-0
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D8 1-6
Goes D1 Tempo D2 9-0
Oudenbosch D1 Warande D4 11-2
Walcheren D2 (O) Zundert D1 4-0
HSD D1 Made D2 4-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Walcheren D2 (O) Oudenbosch D1 6-0
Tempo D2 Warande D4 1-0
Etten-Leur D7 Prinsenbeek D3 4-0
Zwart-Wit D8 Goes D1 2-4
Zundert D1 HSD D1 7-1
Made D2 Pelikaan D3 0-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Warande D4 Zwart-Wit D8 1-3
Oudenbosch D1 Tempo D2 0-1
HSD D1 Walcheren D2 (O) 0-6
Pelikaan D3 Zundert D1 2-0
Prinsenbeek D3 Made D2 1-2
Goes D1 Etten-Leur D7 10-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Made D2 Goes D1 2-4
Zwart-Wit D8 Tempo D2 1-3
Zundert D1 Prinsenbeek D3 5-0
Walcheren D2 (O) Pelikaan D3 1-1
Etten-Leur D7 Warande D4 1-2
HSD D1 Oudenbosch D1 3-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Goes D1 Zundert D1 3-2
Prinsenbeek D3 Walcheren D2 (O) 0-7
Tempo D2 Etten-Leur D7 3-2
Warande D4 Made D2 1-4
Pelikaan D3 HSD D1 11-0
Oudenbosch D1 Zwart-Wit D8 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Zundert D1 Warande D4 6-0
Pelikaan D3 Oudenbosch D1 6-0
HSD D1 Prinsenbeek D3 5-1
Walcheren D2 (O) Goes D1 4-5
Made D2 Tempo D2 2-1
Etten-Leur D7 Zwart-Wit D8 3-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Tempo D2 Zundert D1 2-3
Zwart-Wit D8 Made D2 3-4
Oudenbosch D1 Etten-Leur D7 3-3
Goes D1 HSD D1 9-0
Prinsenbeek D3 Pelikaan D3 0-8
Warande D4 Walcheren D2 (O) 1-6
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Made D2 Etten-Leur D7 5-0
Zundert D1 Zwart-Wit D8 4-2
Walcheren D2 (O) Tempo D2 1-1
Pelikaan D3 Goes D1 4-5
Prinsenbeek D3 Oudenbosch D1 1-4
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Made D2 Oudenbosch D1 2-1
Etten-Leur D7 Zundert D1 0-6
Zwart-Wit D8 Walcheren D2 (O) 1-4
Tempo D2 HSD D1 2-0
Warande D4 Pelikaan D3 0-8
Goes D1 Prinsenbeek D3 10-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Pelikaan D3 Tempo D2 9-0
Oudenbosch D1 Goes D1 3-6
Prinsenbeek D3 Warande D4 1-1
Zundert D1 Made D2 1-2
HSD D1 Zwart-Wit D8 4-4
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Walcheren D2 (O) Etten-Leur D7 7-2
HSD D1 Warande D4 10-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Tempo D2 Goes D1 1-10
Warande D4 Oudenbosch D1 1-2
Zwart-Wit D8 Prinsenbeek D3 5-1
Zundert D1 Walcheren D2 (O) 1-1
Made D2 HSD D1 3-3
Etten-Leur D7 Pelikaan D3 0-11
ZONDAG 24 MAART 2019
Warande D4 Tempo D2 1-2
Goes D1 Zwart-Wit D8 5-0
Pelikaan D3 Made D2 4-1
Prinsenbeek D3 Etten-Leur D7 2-2
HSD D1 Zundert D1 1-5
Oudenbosch D1 Walcheren D2 (O) 4-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Walcheren D2 (O) HSD D1 3-2
Tempo D2 Oudenbosch D1 2-3
Zwart-Wit D8 Warande D4 1-3
Zundert D1 Pelikaan D3 1-3
Etten-Leur D7 Goes D1 0-6
Made D2 Prinsenbeek D3 3-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Prinsenbeek D3 Zundert D1 0-9
Goes D1 Made D2 6-2
Warande D4 Etten-Leur D7 3-2
Tempo D2 Zwart-Wit D8 2-2
Pelikaan D3 Walcheren D2 (O) 2-0
Oudenbosch D1 HSD D1 9-5
ZONDAG 14 APRIL 2019
Walcheren D2 (O) Prinsenbeek D3 5-0
Etten-Leur D7 Tempo D2 0-4
Zwart-Wit D8 Oudenbosch D1 4-5
HSD D1 Pelikaan D3 0-3
Made D2 Warande D4 5-2
Zundert D1 Goes D1 0-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Zwart-Wit D8 Etten-Leur D7 0-0
Warande D4 Zundert D1 0-2
Tempo D2 Made D2 3-0
Goes D1 Walcheren D2 (O) 5-1
Prinsenbeek D3 HSD D1 1-3
Oudenbosch D1 Pelikaan D3 2-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Etten-Leur D7 Oudenbosch D1 0-9
Pelikaan D3 Prinsenbeek D3 9-0
Walcheren D2 (O) Warande D4 6-2
HSD D1 Goes D1 1-13
Made D2 Zwart-Wit D8 7-0
Zundert D1 Tempo D2 2-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Oudenbosch D1 Prinsenbeek D3 8-1
Goes D1 Pelikaan D3 3-2
Warande D4 HSD D1 3-1
Tempo D2 Walcheren D2 (O) 1-6
Zwart-Wit D8 Zundert D1 1-6
Etten-Leur D7 Made D2 2-4
ZONDAG 26 MEI 2019
Oudenbosch D1 Made D2 2-4
HSD D1 Tempo D2 7-3
Pelikaan D3 Warande D4 7-3
Prinsenbeek D3 Goes D1 1-6
Zundert D1 Etten-Leur D7 5-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Goes D1 Oudenbosch D1 3-1
Warande D4 Prinsenbeek D3 1-1
Tempo D2 Pelikaan D3 2-0
Zwart-Wit D8 HSD D1 2-1
Etten-Leur D7 Walcheren D2 (O) 4-2
Made D2 Zundert D1 3-0
DINSDAG 4 JUNI 2019
Walcheren D2 (O) Zwart-Wit D8 3-0