Trainingsschema
Terug
Dit schema loopt van 18-2-2019 t/m 11-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Meisjes D1 Sjoerd Franken HV
16:00 - 18:00 Meisjes D2 Elena Hartevelt
Sjoerd Franken
HV
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Sofie Konst V3
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Annabel van Wolffelaar V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Sjoerd Franken HV - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jeroen van Meurs V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Thomas Eilander V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D5 Graham Philp V3
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Corine Moerland
Frank Taal
V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Lieke Hagenaars V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes C1 Sjoerd Franken HV - AB
19:30 - 20:45 Meisjes C2 Fleur Dijkhoff
Maritt Kees
HV - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Sjoerd Franken HV - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Sjoerd Franken
Toon Slits
Yannick Breewel
HV - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Sjoerd Franken
Toon Slits
Yannick Breewel
HV - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Ard-Jan Bruijs V2 - CD
19:00 - 22:00 Lacrosse Trainingsgroep V4 olv Daniƫl Sterenborg Jeugdtraining 19:30-20:45 uur. Volwassenen (16+) 20:45-22:00 uur.
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Inger Marie Worm V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B6 Harriette van Luijken V3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Sjoerd Franken HV - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B7 Jaap Wolters HV - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Gijs Wegman
Rens Wegman
V2 - CD
18:30 - 20:00 Keepers Training Trainingsgroep V4 Paul Verbarendse
18:30 - 19:30 Jongens B2 Sjoerd Franken HV - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Kjeld Crucq HV - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Karen van Assche V3
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Charlotte van Oorschot V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Bram Kleine V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Jonathan van Heijst V2 - AB Samen met MA5
19:00 - 20:30 Meisjes A5 Pepijn de Vos V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Rene Reijngoudt
Wouter Leijnse
Kim Taal
V3
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Patrick Westerhof V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Sjoerd Franken HV - AB
17:00 - 18:00 Keepers Training Trainingsgroep V2 keeperstraining, jd1, md2, md3, md4, md5
18:00 - 19:00 Keepers Training Trainingsgroep V2 keeperstraining jc1, jc2, md1, mc2, mc3
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Martin Kees V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Joke Franken
Lotte van Haeringen
Puck Vriens
HV - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Sjoerd Franken
Lotte van Haeringen
Puck Vriens
HV - AB
19:00 - 20:00 Keepers Training Trainingsgroep V2 keeperstraining mc1, mb1, mb2, mb5, ma2, ma3
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Guido van Haeringen HV - CD
19:30 - 21:00 Meisjes C1 Sjoerd Franken HV - AB
19:30 - 20:45 Meisjes C2 Joke Franken V1 - AB
20:00 - 21:00 Keepers Training Trainingsgroep V2 - CD keeperstraining jb1, jb2, ma1, jh1, D1
21:00 - 22:00 Keepers Training Trainingsgroep V2 - CD keeperstraining ja1, H1, H2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens C2 Joep Goossen V2 - AB
16:30 - 17:00 SleepPush Clinic Trainingsgroep V1 - AB Olv Sjoerd Franken
17:00 - 18:30 Jongens C1 Sjoerd Franken V1 - AB
17:00 - 17:30 Meisjes D3 Rogier Kersseboom V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Casper van Abeelen
Charlotte Hopmans
Jasper Hopmans
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Bibiche Oldenburg V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Elmyra Hartevelt
Elena Hartevelt
HV - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Lars de Kubber HV - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Sjoerd Franken V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Marijn Witlox V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Kjeld Crucq HV - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B7 Fleur de Kok V3
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Ruben Blanker V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B6 Maximiliaan Drost V2 - CD