Trainingsschema
Terug
Dit schema loopt van 9-5-2020 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes 8E2 Lieke Hagenaars V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Elena Hartevelt HV - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Elmyra Hartevelt
Valerie Kamminga
HV - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Lotte van Haeringen
Frédérique Kamminga
V2 - AB
17:15 - 18:30 Jongens 6E1 Claire Damen V3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens 8E1 Yannick Breewel V2
17:00 - 18:30 Jongens D1 Toon Slits HV - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Jasper Hopmans
Joep Goossen
HV - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 FunKeyG Kim Schiewer - Huigen
Sofie Dijkhoff
Sophie van Meurs
V3
17:00 - 18:15 Jongens 6E1 Bas Kakebeeke HV
17:00 - 18:15 Meisjes 6E1 Marit Pot HV
17:00 - 18:15 Meisjes 6E2 Luna Koopal HV
17:15 - 18:30 Meisjes 8E1 Isa Hopmans V2
17:15 - 18:30 Meisjes 8E2 Claire Damen V2
17:15 - 18:30 Meisjes 8E3 Laureen Keij V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Toon Slits HV - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Elena Hartevelt HV - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Elmyra Hartevelt
Valerie Kamminga
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Frédérique Kamminga
Lotte van Haeringen
V2 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Training Trainingsgroep V3 Mc1 Britt Penrose Jd2 Lucas Timmermans Md1 Teske Lemstra Mb3 Amber van Rijsbergen Md2 Elize Raas Md3 Lize Begthel Md2 Fleur Kats
18:00 - 19:00 Keepers Training Trainingsgroep V4 Mc1 Britt Penrose Jd2 Lucas Timmermans Md1 Teske Lemstra Mb3 Amber van Rijsbergen Md2 Elize Raas Md3 Lize Begthel Md2 Fleur Kats
19:00 - 20:00 Keepers Training Trainingsgroep V4 Jc1 Bram Kats Mc2 Lis van Nieuwenhuyzen Mc4 Roza Dons Mb2 Elke van Gils Mb5 Dagmar Krijn Mc5 Meis Bakx
19:00 - 20:00 Keepers Training Trainingsgroep V3 Jc1 Bram Kats Mc2 Lis van Nieuwenhuyzen Mc4 Roza Dons Mb2 Elke van Gils Mb5 Dagmar Krijn Mc5 Meis Bakx
20:00 - 21:00 Keepers Training Trainingsgroep V3 Jb1 Jelle Volker Ma3 Hilde van Bragt Ma2 Brit Klijn Mb1 Lara de Ruiter Mb4 Madison Evertse Ja2 Diederik Worm
20:00 - 21:00 Keepers Training Trainingsgroep V4 Jb1 Jelle Volker Ma3 Hilde van Bragt Ma2 Brit Klijn Mb1 Lara de Ruiter Mb4 Madison Evertse Ja2 Diederik Worm
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 FunKeyG Kim Schiewer - Huigen
Sophie van Meurs
Sofie Dijkhoff
Roza Dons
V4
16:45 - 18:00 Jongens F1 Neeltje Dekkers
Joppe Snijders
Sjoerd Franken
HV - AB
16:45 - 18:00 Jongens F2 Maud van Esveld
Sjoerd Franken
HV - AB
16:45 - 18:00 Meisjes F1 Isabel Santiago
Sjoerd Franken
HV - CD
16:45 - 18:00 Meisjes F2 Manon de Weerd
Sjoerd Franken
HV - CD
16:45 - 18:00 Meisjes F3 Lisanne de Weerd
Sjoerd Franken
HV - CD
17:00 - 18:15 Jongens 8E1 Yannick Breewel V3 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D2 Jasper Hopmans
Joep Goossen
V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes 6E2 Tijmen Schillemans V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes 8E1 Florence Reyerse
Bente Adding
V2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes 8E3 Maritt Kees
Fleur Dijkhoff
V2 - CD