Organisatie
Bestuur
Mike de Bruin Voorzitter
Jaap Wolters Penningmeester
Annette Stinenbosch Secretaris
Rik Vriens Bestuurslid (techn. zaken)
Myrna Redeman Bestuurslid (communicatie)
Fleur de Kok Bestuurslid (beheer)
Activiteitencommissie
Britt Pollemans Commissielid
Jocelyne Elion Commissielid
Tanne Nevels Commissielid
Joost de Bruin Commissielid
Maarten Stinenbosch Commissielid
Arbitrage
Joost Franken Scheidsrechtercommissaris CS+
Maaike Breewel Voorzitter / begeleiden opleidingen
Cees van Loon Scheidsrechter Vrije Vogels
Bert Knot Scheidsrechter Vrije Vogels
Barbara Ninteman Scheidsrechter Vrije Vogels
Gerard Worm Scheidsrechter Vrije Vogels
Joris Jumelet Scheidsrechter Vrije Vogels
Beheercommissie
Jan-Willem Borgers Commissielid
Martijn Nuijten Beheerder buitenaccommodatie
Ingrid de Bruijn Barplanning
Johan Jumelet Beheerder buitenaccommodatie
Hans van Linden Beheerder
Commissie zaalhockey
Frank Taal Commissielid
Jennifer Jeroense Commissielid
Rik Vriens Voorzitter
Communicatie
Myrna Redeman Redactie website Aanvoer van Website gerelateerde berichten.
Richard Kees Webmaster
Rik Vriens Commissielid
Myrna Redeman Commissielid
Gastouders
Annet van Doorn Gastouder
Susanne Gunning Gastouder
Nieke Lammes Gastouder
Nathalie Cesbron Gastouder
Wendy Hultermans Gastouder
Anita Santiago Gastouder
Christel Polderman Gastouder
Angèle Buckers-vanhommerig Gastouder
Ravena Goossen Gastouder
Marcel Lok Gastouder
Violette Oldenburg Gastouder
Janet van den Brand Gastouder
Patricia Schel Gastouder
Topy Speekenbrink Gastouder
Inge van Aalst Gastouder
Dorrit de Kok Gastouder
Inez Dwidjono Gastouder
Eleonora van der Drift Gastouder
Sabine Bakx Gastouder
Annemiek Weijts Voorzitter
Ron van Dam Gastouder
Astrid Lok Gastouder
Jeugdcommissie
Annemiek Weijts Wedstrijdtafelplanning
Violette Oldenburg Commissielid
Shanaz van 't Hoff Secretaris
Petra van Tilburg Commissielid Wedstrijdplanning Jeugd
Miranda Westdijk Commissielid Wedstrijdplanning Jeugd
Ramon Berings Commissielid
Roland Dekkers Commissielid
Rene Reijngoudt Voorzitter
Veronique van de Reijt Commissielid
Ledenadministratie
Adrienne Dekkers Administratie
Carole Luijkx Vrijwilligerszaken
LG commissie
Roland Nuijten Commissielid
Nina Faas Commissielid
Pascal Oskamp Commissielid
Anneliek de Bont Voorzitter
Materiaalcommissie
Tristan van de Pavert Beheerder
Johan Jumelet Keeper-locker tag 1234
Thies Post Voorzitter
Jan Janssen Beheerder
Sponsorcommissie
Nick Matthijs Voorzitter / begeleiden opleidingen Omdat we de komende jaren onze financiële basis verder willen en moeten verbreden, zijn we op zoek naar enthousiastelingen die sturing en invulling willen geven aan de sponsorcommissie, ervoor willen zorgen dat we de financiering van bijvoorbeeld het 3e veld kunnen vereenvoudigen en we wellicht reserves kunnen gaan opbouwen voor een nieuw clubhuis? Heb je hier zelf goede ideeën over? Meld ze (en jezelf) aan bij Henk de Jong en/of Alex de Coninck en/of Victor van Eijk en/of via sponsorcie@mhctempo.nl
Jaap Wolters Commissielid
Technische commissie
Wouter Leijnse Lijncoördinator D-jeugd
Wesley Bakx Lijncoördinator F-jeugd
Robbert Aldenhuijsen Trainingscoordinator Keepers
Sandra van den Bergh Lijncoördinator F-jeugd
Thessa Hemsing Lijncoördinator dames senioren
Rik Vriens Lijncoördinator A-jeugd
Rik Vriens Voorzitter
Guido van Haeringen Lijncoördinator C-jeugd
Rik Vriens Coördinator zaalhockey
Jan-Willem Borgers Lijncoördinator heren senioren
Roy Hartevelt Lijncoördinator E-jeugd 6-tallen
Roy Hartevelt Lijncoördinator E-jeugd 8-tallen
Jurjen Bron Lijncoördinator B-jeugd
Yvonne den Bakker Trainingsschema en contracten trainers
Trimhockey
Rik Vriens Trainer
Tuchtcommissie
Lex Lensink Voorzitter
Maaike Breewel Commissielid
Paul Elion Commissielid
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Henk de Jong Commissielid